Прокуратурою Чернігівської області погоджено оголошення підозри помічнику терористів
Прокуратурою Чернігівської області погоджено оголошення особі про підозру у сприянні діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що житель Краматорська Донецької області, перебуваючи в своєму місті, погодився на пропозицію представника терористичної організації «ДНР» збирати та передавати йому інформацію щодо підрозділів Збройних сил України, залучених до проведення антитерористичної операції.
З вересня минулого року підозрюваний збирав такі дані на території Донецької області. Переїхавши у січні цього року на Чернігівщину, він продовжив свою протиправну діяльність, одержуючи та передаючи представникові ДНР інформацію про розташування підрозділів Збройних Сил України телефоном.
Досудове розслідування в даному кримінальному провадженні проводиться слідчим підрозділом Служби безпеки України, процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою Чернігівської області.
Запобіжний захід підозрюваному найближчим часом визначить суд.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.