Основні причини смертності від побутового травматизму. ДОВІДКА
У 2011 році в області 1272 особи загинули від отриманих травм, з них – 99,3% від побутових.
Найбільше смертей трапилося в результаті навмисних самоушкоджень. Від цієї причини загинули 362 особи (28,7% загальної кількості загиблих у побуті), що на 3,1% більше, ніж у 2010 році.
Друге місце посідають випадкові отруєння алкоголем (188 осіб, або 14,9%), кількість яких, порівняно з 2010 роком, зменшилася на 27,7%.
Третє місце за кількістю загиблих належить нещасним випадкам, пов’язаних із транспортом, під час яких загинула 151 особа (на 5% менше, ніж у 2010 році). Серед загиблих жертв ДТП 41,1% становили пішоходи.
За минулий рік суттєво зменшилася кількість випадків отруєння отруйними речовинами (на 31,3%), утоплень та занурень у воду (на 25%), нещасних випадків від випадкової дії неживих механічних сил (на 18,2%), нещасних випадків, що спричинені дією електричного струму радіації і надмірної зовнішньої температури та атмосферного тиску (на 17,6%).
Одночасно з цим було зафіксоване збільшення кількості смертельних випадків від падінь (на 27,9%), нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я (на 26,7%), нещасних випадків, пов’язаних із дією низької зовнішньої температури (на 6,8%).
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.
«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06
П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.
48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03
Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.
На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02
10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.