Чернігівські оперативники за добу розкрили тяжкий злочин
В одному з чернігівських помешкань під час пиятики чоловік наніс господарю декілька ножових поранень, після чого втік.

Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ полковник міліції Володимир Рапута, вчора до чергової частини надійшло повідомлення від персоналу міської лікарні, що до приймального відділення доставлено 46-річного чоловіка з колото-різаним пораненням живота. Пацієнта прооперували та помістили до реанімації.
В ході подальшої перевірки працівниками міліції було встановлено, що того дня у потерпілого вдома було багато відвідувачів. І сам чоловік, і його знайомі вели асоціальний спосіб життя та зловживали спиртними напоями.
Що стало причиною конфлікту між господарем та його знайомим не змогли пояснити ні потерпілий, ні його кривдник. Того дня спиртного було випито чимало. В квартиру забіг знайомий, дістав з кишені ніж та почав штирхати ним в господаря.
Спочатку порізав обличчя, потім встромив ніж у живіт. Коли ж поранений впав на підлогу, нападник забрав ніж і побіг на вулицю. Правоохоронцям знадобилася доба аби встановити особу нападника і затримати його.
Володимир Рапута повідомив, що інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
Згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України нападник затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.