Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 13:47:07

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

05.03.2015   10:38Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 04 березня по 08 годину 05 березня 2015 року

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.

Пожежа в житловому секторі Ічнянський район, с. Більмачівка 05.03.2015 року о 04 год. 52 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено перекриття на площі 12 кв.м, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.

Інші повідомлення:

04.03.2015 року о 18 год. 49 хв. надійшло повідомлення про можливу наявність вибухового пристрою за адресою: м. Чернігів, вул. Мстиславська, в під'їзді житлового будинку. Для забезпечення пожежної безпеки залучалося відділення 2 ДПРЧ м. Чернігів (1 одиниця техніки, 5 чоловік особового складу). Вибухового пристрою не виявлено.

Станом на 06 год. 00 хв. 05.03.2015 року внаслідок аварійного відключення ТП№315 без електропостачання залишилось 200 абонентів м. Чернігова по вул.: Рахматуліна, Сосницька, Дундіча, Шевченка.

Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 13 одиниць спеціальної техніки та 18 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини