Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 00:45:06

Підприємець відмовився повертати привласнені 160 тисяч гривень, виділені на ремонт школи

05.03.2015   07:35Агенцiя

Працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в Чернігівській області оперативно супроводжують кримінальне провадження щодо невиконання рішення суду з боку керівника підприємства, який не виплачує завдані школі збитки.

Ще в 2012 році співробітники управління ДСБЕЗ УМВС України в Чернігівській області задокументували злочинну діяльність керівника приватного підприємства, який завищив обсяги виконаних ремонтних робіт в одній з шкіл області та привласнив бюджетні кошти в сумі 160 тисяч гривень, що виділялися за державною цільовою програмою на соціально-економічний розвиток регіону.

В подальшому підприємець значну частину коштів використав на погашення власного банківського кредиту.

За даним фактом відносно керівника підприємства було відкрите кримінальне провадження за статтею 209 Кримінального кодексу України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом).

Суд прийняв рішення стягнути з підприємця 160 тисяч гривень на користь школи в рахунок компенсації шкоди, завданої під час виконання договорів підряду. Керівник підприємства дотепер не виплатив цих коштів, тож відносно нього відкрито кримінальне провадження за статтею 382 Кримінального кодексу України (умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню) - карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.