Чернігівські дільничні попередили потрапляння до споживачів майже двох десятків пляшок фальсифікованого спирту
Дільничні інспектори міліції Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області виявили та ліквідували в обласному центрі чергову «точку» з продажу розведеного спирту. Як розповів начальник ЧМВ УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Володимир Рапута, працівниками Чернігівського міського відділу вживаються всі дієві заходи щодо виявлення та ліквідації місць незаконного продажу самогону та розведеного спирту.
На початку березня 20015 року дільничними інспекторами міліції Чернігівського міськвідділу був зафіксований факт продажу розведеного спирту 57-річним жителем Чернігова в своїй квартирі. В ході документування кримінального правопорушення правоохоронцями було зроблено дві контрольні закупки розведеного спирту. Чоловік продавав його по 20 гривень за півлітрову пляшку. Протягом дня він встигав продавати по 5 пляшок.
Коли ж міліціонери зібрали достатньо доказів відносно підпільного бутлегера, вони особисто прибули в квартиру до псевдопідприємця. В помешканні чоловіка було виявлено та вилучено 4 літри чистого спирту та 3,5 літри розведеного - готового до продажу алкоголю.
Співробітникам міліції чоловік повідомив, що купував спирт у своїх знайомих по 50 гривень за літр. А свої дії щодо підпільної торгівлі алкоголем пояснив «тяжким матеріальним становищем».
Начальник ЧМВ УМВС полковник міліції Володимир Рапута зазначив, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України «незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів», що карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.