Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 02:50:15

У Красилівці вогнеборці в ході ліквідації 2 пожеж виявили тіла літніх чоловіка та жінки

02.03.2015   10:57

27 лютого о 05:59 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку у с. Красилівка.

До місця пригоди прибули вогнеборці 5-ї державної пожежно-рятувальної частини з Козельця та професійного посту з Олишівки. Завдяки оперативним та злагодженим діям рятувальників пожежу о 06:20 локалізували, а о 07:15 остаточно ліквідували. В одному з приміщень оселі вогнеборці виявили тіло 88-річної господарки.

Наступного дня о 08:10 у цьому ж селі сталася ще одна пожежа в житловому будинку. На місце події оперативно прибули вогнеборці професійного пожежно-рятувального посту з Олишівки. На момент їх прибуття полум'ям був охоплений дах будинку. В ході гасіння рятувальники у помешканні виявили тіло 79-річного господаря будинку. За попередніми даними,  причиною обох пожеж послужила відсутність протипожежної розділки між димарем печі та дерев'яними конструкціями перекриття будинку.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до населення з проханням завчасно дбати про справність приладів опалення. Необхідно очистити димарі від сажі, зашпарувати тріщини та побілити опалювальні печі. Комплекс таких заходів дозволить уникнути пожеж і трагічних наслідків.

Останні новини Чернігівщини

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини