Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 квітня, 03:13:05

Журналісти чернігівських районних ЗМІ провели зустріч на Борзнянщині. ФОТОрепортаж

02.03.2015   10:41

27 лютого у Борзні відбулося виїзне спільне засідання ГО «Асоціація регіональних засобів масової інформації» та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

У ньому взяли участь редактори місцевих та обласних газет Чернігівщини, представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Учасники засідання відвідали ТОВ «Борзнаагроптахопродукт» (генеральний директор депутат облради Іван Іваній) та музей-садибу О. Ф. Саєнка.
Відбулася також зустріч з керівниками Борзнянського району. В ході засідання в.о. голови райдержадміністраціїІ.В. Леусов розповів присутнім про соціально-економічний розвиток району, основні напрямки діяльності адміністрації, співпрацю із засобами масової інформації району.

У ході спільного засідання ГО "Асоціація регіональних засобів масової інформації" та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА були розглянуті підсумки діяльності Асоціації у 2014 році та плани роботи на 2015 рік, основні напрями співпраці органів виконавчої влади та ЗМІ області впродовж 2015 року.

Однією з головних проблем газетярів було названо постійне підвищення цін на папір та потреба збільшення коштів на висвітлення діяльності органів влади, або дотації на комунальні ЗМІ.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 520 нових випадків COVID-19

Виявлено 520 нових випадків COVID-19 21:18

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 22 квітня в області зафіксовано 520 нових випадків COVID-19.

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка 15:12

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури 20.04.2021 із направленням обвинувального акту до суду завершено досудове розслідування стосовно 2-х мешканців Прилуцького району, які спільно за попередньою змовою групою осіб таємно викрали чуже майно.

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій 15:03

21 квітня голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко обговорила з представниками обласної Ради Церков та релігійних організацій, правоохоронними органами концепцію відзначення Вербної Неділі, Великодня та проведення поминальних днів в області в умовах карантинних обмежень.

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва 14:55

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.