Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 17:45:50

Незаконне полювання обійдеться мисливцю у майже 18 тисяч гривень

02.03.2015   09:12

Відповідно до ч. 1 ст. 248 КК України за порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України передбачена кримінальна відповідальність.

Установлено, що житель села Монастирище Ічнянського району на початку січня прибув до лісу за с. Коршаки Ічнянського району, який перебуває у віданні Ічнянського національного природного парку та здійснив незаконне полювання на території природно-заповідного фонду під час якого вполював дві козулі.

За даним фактом розпочато та розслідувано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 КК України. На даний час обвинувальний акт у ньому скеровано до Ічнянського районного суду.

Мисливцю загрожує штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

Крім того, прокурором Ічнянського району до суду пред’явлено позовну заяву про відшкодування збитків, завданих незаконним полюванням, яку 19.02.2015 рішенням Ічнянського районного суду задоволено в повному обсязі. З мешканця села Монастирище на користь держави стягнуто 17 тис. 600 грн.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини