Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 червня, 20:50:08

Прокуратура вважає, що Чернігівська обласна рада занижувала вартість орендної плати, через що бюджет втратив більше 3 млн. грн.

27.02.2015   13:32Агенцiя

Прокуратура Чернігівської області внесла позов щодо скасування рішення обласної ради про встановлення незаконної пільгової оренди

Прокуратура Чернігівської області пред’явила до суду позов, у якому просить зобов’язати обласну раду привести у відповідність до законодавства розрахунок та використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад області.

Встановлено, що з року в рік одним і тим же суб’єктам господарювання встановлюється пільговий розмір орендної плати. У окремих випадках він зменшується в рази, наприклад, зі 137 тис. грн до 31 тис. грн. щомісячно.

У результаті заниженого розміру орендної плати обласний бюджет за минулий рік недоотримав більше 3,5 млн.грн.

Не сприяє наповненню бюджету і неправомірне витрачання обласною радою 50% орендної плати замість встановлених постановою Уряду 30 % на утримання комунального підприємства «Діловий центр».

На усунення цих порушень прокурор просить суд зобов’язати обласну раду на черговій сесії розглянути питання по приведенню окремих пунктів Методики розрахунку та використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області, затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 25.03.2011, у відповідність до чинного законодавства.

Також прокуратура просить визнати бездіяльність обласної ради, яка допустила невідповідність цього документу вимогам закону, протиправною.

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини