Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:29:52

У 2014 році експорт зменшився на 3,1%, а імпорт - на 4,8 %

26.02.2015   15:19Агенцiя

Протягом 2014р. підприємства та організації Чернігівської області здійснювали зовнішньоторговельні операції послугами з партнерами із 79 країн світу (з них 26 країни ЄС).

Про це повідомляє ГУ статистики у Чернігівській області

У 2014р. загальні обсяги експорту та імпорту послуг становили 20,6 млн.дол. США та 28,9 млн.дол. США, проти 2013р. вони зменшилися на 3,1% та  на 4,8% відповідно.
До країн Європейського Союзу було експортовано послуг на 11,8 млн.дол., або 57,4% загального обсягу експорту, що на 0,5 млн.дол. більше, ніж у 2013р.

Вагомі обсяги експорту послуг серед країн–членів ЄС надавалися Румунії, Німеччині, Великій Британії, Нідерландам та Італії; серед інших країн світу – Російській Федерації, Канаді, Білорусі, США та Сейшельським Островам.

Імпорт послуг із країн Європейського Союзу становив 26,1 млн.дол.США, або 90,2% загального обсягу імпорту,  і збільшився проти 2013р. на 0,4 млн.дол.  

Найбільші обсяги імпорту серед країн–членів ЄС були одержані  від Великої Британії, Німеччини та Польщі; серед інших країн світу – з Російської Федерації та Білорусі.

У структурі експорту понад дві третини обсягу формували послуги з переробки матеріальних ресурсів та транспортні, п’яту частину – у сфері телекомунікації, комп’ютерні та інформаційні послуги. 

Найбільшу частку (42,8%)  в загальному обсязі імпорту складали роялті та інші послуги, пов’язані із використанням інтелектуальної власності, 33,9%  – ділові послуги.

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини