Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:23:33

У Чернігові порушник сплатить штраф на суму 44 тисячі гривень за самочинне будівництво

26.02.2015   11:56

Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у судовому порядку довело правомірність своїх дій щодо накладання штрафних санкцій в сумі 43,8 тис. грн. на порушника містобудівного законодавства, який самочинно здійснював будівельні роботи з реконструкції складу по вул. Щорса,54-Г в м. Чернігові.

В лютому 2014 року попередник Управління - Інспекція держархбудконтролю - здійснив позапланову перевірку дотримання ПП «ПАВЕР ГРУПП» вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Перевіркою встановлено, що виконання будівельних робіт по реконструкції складу (улаштування прорізу в зовнішній стіні з установкою воріт) проводились  без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт.

За результатами перевірки на  ПП «ПАВЕР ГРУПП»  накладено штраф за правопорушення у сфері містобудівної діяльності на суму 43,848 тис. грн. Проте, порушник оскаржив рішення Інспекції у суді.

5 лютого 2015 року Київський апеляційний суд визнав дії ІДАБК у Чернігівській області правомірними.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.