Святковими млинцями частували засуджених Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 управління ДПтС України в Чернігівській області
Для Масляної немає меж. У цьому переконались засуджені Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 управління ДПтС України в Чернігівській області. Засуджені поласували млинцями, які самі ж і спекли - кухарі не покладаючи рук весь день пекли частування на кухні, щоб нагодувати засуджених до довічного позбавлення волі, які зараз відбувають покарання в установі.
Чоловіки-кухарі з приготуванням млинців впорались. В цьому можна було переконались завітавши на кухню. Частували млинцями із медом. Засуджені із задоволенням розібрали всі млинці.
Cвященнослужитель Спасо-Преобреженського чоловічого монастиря отець Олександр провів святкове богослужіння та розповів, що Масляна – це свято примирення. За звичаєм, у неділю, обов’язково треба сходити в гості до рідних і близьких на млинці та вибачитись за образи, випадкові чи ні. У засуджених до довічного позбавлення волі немає такої можливості, але хочеться вірити, що в душі більшості з них прозвучать слова пробачення – тихі та, що найголовніше, щирі.
«Частинка світлого народного свята пробудить в кожному засудженому теплі спогади про сім’ю, про будинок, де люблять і чекають. А якщо цього поки що немає, то зародиться щире бажання створити сім’ю, в якій будуть шанувати добрі традиції українського народу», - впевнений начальник відділу з соціально-виховної та психологічної роботи установи Сергій Субетто.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.