Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 17:01:17

На Чернігівщині журналіста випхали з сесії сільради

19.02.2015   16:36

16 лютого журналіста чернігівського інтернет-видання “Північний вектор” Віктора Татарина випхав з сесії Сядринської сільської ради (Корюківський район, Чернігівська область) депутат сільради, колишній прихильник Партії регіонів Іван Кукуюк

Про це ІМІ повідомив Віктор Татарин.

Як розповів Татарин, він не потрапив на сесію, де мало розглядатися питання про вотум довіри сільській голові Світлані Прокопчук, яку більшістю голосів таки були знято з займаної посади.

“У сільраді розпочалася сесія. Я спробував зайти. Більшість депутатів почала кричати, щоб мене не було на сесії. Я зайшов у приміщення і Іван Кукуюк направився на мене й почав силою випихати мене з зали засідання. Потім давай кричати, що вони прийняли рішення провадити пленарне засідання в закритому режимі. Я залишився за дверима в коридорі”, - розповів журналіст.

Журналіст вважає, що депутати озлобилися на нього через те, що минулого разу він зняв на камеру сесію та виклав відео на Youtube.
 

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини