Прокуратурою виявлено оборудки, спрямовані на заволодіння коштами місцевого бюджету, пов’язані з закупівлею котлів для шкіл
Прилуцькою міжрайонною прокуратурою виявлено факт значного завищення вартості твердопаливних котлів, встановлених за кошти місцевого бюджету у двох дитячих закладах міста.
Встановлено, що чотири твердопаливних котли одна й та ж особа спочатку придбала як фізична особа-підприємець, потім перепродала своїй же фірмі зі значним збільшенням ціни, а потім ця фірма ще й додатково збільшила їх вартість в акті виконаних робіт. У результаті загальна сума, яку місто мало сплатити за виконані роботи, зросла майже на 50 тис. грн.
Відомості про даний факт 12 лютого внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем).
У провадженні розпочато досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.