Про епідемічну ситуацію з кору
На 07.02.2012 року в області зареєстровано 8 випадків підозри на кір (в Борзнянському, Ніжинському районах та місті Чернігові), за останню добу зареєстровано 2 випадки підозри на кір в м. Чернігові - Чернігівський юридичний коледж, підпорядкований Державній пенітенціарній службі України.
Станом на сьогодні всього по коледжу 6 випадків підозри, з них 1 - хворий, джерело інфекції, який напередодні був у родичів у Львівській області, де в сім'ї хворіли діти на кір. Всі хворі із коледжу госпіталізовані, перебіг захворювання середньої тяжкості у 3 хворих, в 3 - легкий. Захворілі курсанти щеплені проти кору.
Проводиться комплекс протиепідемічних заходів відповідно розробленого плану пенітенціарною службою та санепідслужбою.
Останні новини Чернігівщини
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
На прикордонні Чернігівщини росіяни атакували водія автомобіля, який віз хліб: поліція задокументувала воєнний злочин 11:58
Вранці 9 червня у Семенівській громаді Новгород-Сіверського району росіяни поцілили дроном по автомобілю під керуванням 55-річного чоловіка, який доставляв хліб мешканцям прикордоння.
Посол Латвії провів лекцію для чернігівських студентів і побачив, як працює місцевий бізнес 11:56
Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс провів лекцію для студентів Чернігівської політехніки. Серед слухачів – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус