Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:21:26

Засуджені жінки Чернігівської виправної колонії № 44 отримали паспорти громадянина України

18.02.2015   15:31Агенцiя

13 засуджених жінок, які відбувають покарання в Чернігівській виправній колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області отримали паспорти громадянина України.

Урочисте вручення головного державного документу відбулось за участю першого заступника начальника Чернігівської виправної колонії № 44 Леоніда Березняцкого, начальника Новозаводського паспортного відділення управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Олега Клімка та головного спеціаліста даного управління Олени Шевченко.

Паспорти громадянина України отримали засуджені, які прибули до установи з різних куточків України. Особливо кропітка робота була проведена з оформленням документів для засудженої, яка до скоєння злочину, проживала в Донецькій області та має неповнолітню дитинув Будинку дитини при установі.

Ще одним важливим показником в роботі стало те, що ще одна засуджена, яка отримала паспорт, тепер має змогу оформити пенсію відповідно до ст. 122 КВК України.

Слідзазначити, щовиготовлення паспорту –дужекропітка, відповідальна та складна робота, яка потребуєбагато часу. В нійзадіяніадміністрація установи, засуджені, їхродичі, державні та громадські організації.

«Наша мета –створення не тільки умов для виправленнязасуджених жінок, аще йадаптаціяїх у суспільстві. Завдякиотриманню паспорта громадянинаУкраїнизасуджена, яказвільниться, зможе простішевирішуватипобутовіпроблеми, якістосуютьсяреєстрації, отриманнямедичноїдопомоги, працевлаштування», - зазначила заступник начальника Чернігівської виправної колонії № 44 Наталія Хоменко.

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини