Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 серпня, 15:17:23

Засуджені жінки Чернігівської виправної колонії № 44 отримали паспорти громадянина України

18.02.2015   15:31Агенцiя

13 засуджених жінок, які відбувають покарання в Чернігівській виправній колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області отримали паспорти громадянина України.

Урочисте вручення головного державного документу відбулось за участю першого заступника начальника Чернігівської виправної колонії № 44 Леоніда Березняцкого, начальника Новозаводського паспортного відділення управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Олега Клімка та головного спеціаліста даного управління Олени Шевченко.

Паспорти громадянина України отримали засуджені, які прибули до установи з різних куточків України. Особливо кропітка робота була проведена з оформленням документів для засудженої, яка до скоєння злочину, проживала в Донецькій області та має неповнолітню дитинув Будинку дитини при установі.

Ще одним важливим показником в роботі стало те, що ще одна засуджена, яка отримала паспорт, тепер має змогу оформити пенсію відповідно до ст. 122 КВК України.

Слідзазначити, щовиготовлення паспорту –дужекропітка, відповідальна та складна робота, яка потребуєбагато часу. В нійзадіяніадміністрація установи, засуджені, їхродичі, державні та громадські організації.

«Наша мета –створення не тільки умов для виправленнязасуджених жінок, аще йадаптаціяїх у суспільстві. Завдякиотриманню паспорта громадянинаУкраїнизасуджена, яказвільниться, зможе простішевирішуватипобутовіпроблеми, якістосуютьсяреєстрації, отриманнямедичноїдопомоги, працевлаштування», - зазначила заступник начальника Чернігівської виправної колонії № 44 Наталія Хоменко.

Останні новини Чернігівщини

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові 15:01

6 серпня в Чернігові у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації проведено традиційну панахиду за усіма воїнами, які в ЛИПНІ 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА 14:50

Підприємства області в січні–червні 2020 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15301,5 млн.грн.

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального 14:44

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області у взаємодії зі слідчими ДФС викрили організовану групу, яка налагодила нелегальне виробництво і продаж фальсифікованих нафтопродуктів у промислових обсягах. «Прибуток» фігурантів становив майже 2 мільйони гривень щомісяця.

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі 14:31

6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.