Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 16:52:09

Правоохоронці знешкодили гранату

18.02.2015   12:25

Працівники Прилуцького міськвідділу внутрішніх справ УМВС в Чернігівській області регулярно через ЗМІ звертаються до громадян бути уважними і обережними в разі виявлення підозрілих предметів та безхозних пакунків, залишених без нагляду.

Робота правоохоронців уже дає свої плоди. Так, до чергової частини зателефонував прилучанин і повідомив, що на території центрального ринку Прилук знаходиться підозрілий пакунок.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група в повному складі на чолі з керівництвом Прилуцького міськвідділу внутрішніх справ. У вказаному місці міліціонери побачили іржаву ручну осколкову гранату, загорнуту в газету.

Правоохоронці вжили всіх необхідних заходів для збереження життя і здоров'я громадян - очепили територію ринку, а працівники ДАІ перенаправили рух транспорту.

Прибулі на місце події вибухотехніки науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області ідентифікували небезпечну знахідку як гранату РГД-33 часів Другої Світової війни з ознаками корозії. Запалу в гранаті не було.

Спеціалісти вивезли небезпечну знахідку і знешкодили її. Вилучені уламки направлені на вибухотехнічну експертизу. Наразі міліція проводить комплекс оперативно-розшукових заходів для встановлення осіб, причетних до появи гранати у громадському місці.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Триває досудове розслідування.

Міліція закликає громадян звертати увагу на залишені в громадських місцях, транспорті та біля об'єктів життєзабезпечення підозрілі предмети і пакунки, які можуть становити небезпеку для оточуючих.

В разі виявлення підозрілих предметів негайно інформуйте органи внутрішніх справ за телефоном 102.

Останні новини Чернігівщини

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.

Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03

Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:

У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної

У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59

14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.

Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.