Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:26:22

Міліція Чернігівщини посилює охорону громадського порядку

18.02.2015   07:52Агенцiя

Через напружену обстановку в зоні АТО керівництво міліції Чернігівщини посилює охорону громадського порядку в області та збільшило кількість піших патрулів у громадських місцях.

Міліція працює в посиленому режимі, створений і цілодобово функціонує оперативний штаб, який координує роботу правоохоронців.

Патрулі складаються з працівників апарату УМВС області, управління боротьби з організованою злочинністю, спеціальної роти судової міліції «Грифон», бійців спецбатальйону «Чернігів», працівників ДАІ, державної служби охорони та кінологів із собаками, натренованими на виявлення вибухівки.

На в'їздах до Чернігова працівники ДАІ спільно з громадськими активістами перевіряють підозрілий автотранспорт на предмет виявлення зброї, вибухівки та інших сильнодіючих речовин. Правоохоронці взяли під охорону стратегічні підприємства та об'єкти життєзабезпечення.

Перед заступанням на службу наряди проходять ретельні інструктажі керівництвом, наголошується увага на дотриманні законності, чемного поводження з громадянами та дотриманні правил особистої безпеки.

Міліція звертається до жителів Чернігова і області проявляти уважність та звертати увагу на залишені в громадських місцях, транспорті та об'єктах життєзабезпечення підозрілих предметах і пакунках, які можуть становити небезпеку для оточуючих.

У всіх випадках потрібно негайно інформувати органи внутрішніх справ за телефоном «гарячої» телефонної лінії - (0462) 619-001, 619-002 або 102. Спільними зусиллями міліції і громадськості ми зможемо зберегти мир і спокій на Придесенні.

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.