Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 12:11:25

На честь Євгена Осипенка встановлено пам'ятну дошку

14.02.2015   18:15

14 лютого на вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав у рамках відзначення Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів на будівлі Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 встановлено пам’ятну дошку рядовому Євгену Осипенку.

Євген Осипенко загинув при виконанні інтернаціонального обов’язку в Демократичній Республіці Афганістан 24 грудня 1985 року. За мужність і відвагу посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки.

У церемонії відкриття пам'ятної дошки взяли участь голова обласної ради Микола Звєрєв, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, рідні загиблого, його бойові побратими, представники педагогічного й учнівського колективів колегіуму, громадськість міста.

Голова Чернігівського обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану Станіслав Віхров у своєму зверненні до учасників заходу наголосив, що обласна організація УСВА робитиме все можливе з метою вшанування пам'яті загиблих в Афганістані побратимів та підтримки їх сімей.

С. Віхров висловив вдячність учням та учителям школи за пам'ять і шану героїв, які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, адже їхні життя є прикладом патріотизму для сучасного молодого покоління та надихають бути справжніми патріотами своєї країни і захищати її суверенітет.

У музейній кімнаті учні школи провели літературно-музичний захід на вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Пам'ятна дошка на честь Євгена Осипенка встановлена на будівлі школи № 5, в якій він навчався у 1978-1981 роках.

Останні новини Чернігівщини

Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42

В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 11:20

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції розшукали та затримали жінку, яка під час сварки завдала ножового поранення 40-річному прилучанину. Потерпілого госпіталізовано до лікарні, а зловмисницю поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Як зберегти своє ментальне здоров’я тим, хто щодня дбає про інших: медикам Чернігівської ЦРЛ презентували обласну галерею сили теплих дій «Дотики підтримки» 10:35

Днями, з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я, для фахівців Чернігівської центральної районної лікарні відбувся тематичний захід – нетворкінг з презентацією обласної галереї сили теплих дій «Дотики підтримки».

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у наркоторгівлі 10:21

Співробітники відділу кримінальної поліції та слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту психотропної речовини, до яких причетна 39-річна місцева мешканка.

«Дотики підтримки»: нетворкінг для фахівців з супроводу ветеранів до Всесвітнього дня ментального здоров'я 09:57

Підтримати тих, хто допомагає іншим – у Чернігові до Всесвітнього дня ментального здоров’я організували зустріч для фахівців, які надають всебічну підтримку ветеранам і демобілізованим особам.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини