Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 18:45:30

Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу

07.02.2012   09:20

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 07 лютого 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 5 пожеж в житловому секторі. Загинула 1 людина.   

1. Пожежа в житловому секторі Носівський район, с. Держанівка, вул. Хліборобська, 46 06.02.2012 року о 05 год. 40 хв. в господарстві гр. Божок П.М., 1956 р. н., сталася пожежа житлового будинку (10х8 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, перекриття та майно. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 20 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Борзнянський район, с. Красностав, вул. Шкільна, 17 06.02.2012 року о 07 год. 35 хв. в господарстві гр. Титенок В.М., 1977 р. н., сталася пожежа житлового будинку (10х6 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття та стіну на площі 1 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 200 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Сосницький район, с. Кудрівка, вул. Мисіківка, 39 О 08 год. 19 хв. в господарстві гр. Васенко В.М., 1962 р.н., сталася пожежа житлового будинку (7х5 м, стіни цегляні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю, перекриття та майно. Попередня причина - підпал. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря (ймовірна причина загибелі - вбивство).
 
4. Пожежа в житловому секторі Семенівський район, с. Жадове, вул. Кирова, 2 О 12 год. 25 хв. в господарстві гр. Войток В.В., 1962 р.н., сталася пожежа житлового будинку (12х6 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено підлогу на площі 0,5 кв.м. та майно. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 1500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
    
5. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Валентіїв, вул. Космонавтів, 21 О 19 год. 21 хв. в господарстві гр. Устименко Д.М., 1921 р.н., сталася пожежа житлового будинку (8х6 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Ймовірна причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господарки.
 
Інші повідомлення:

При звірці з відділенням екстреної планової консультативної медичної допомоги обласної лікарні було встановлено факт смерті від переохолодження гр. Мурза Ж.В., 1968 р.н., без певного місця проживання. Тіло було виявлено  04 лютого в м. Чернігів, по вул. Воровського, біля буд № 3.

Станом на 06 год. 00 хв. 07 лютого 2012 року на автодорогах області працювало 127 одиниць техніки та 152 працівника, з них на дорогах державного значення працювало 80 одиниць техніки та 92 працівника. Стан доріг задовільний.

Протягом доби у 45 пунктах обігріву, встановлених на території області, надано допомогу 43 особам. За весь період роботи надано допомогу 1679 особам.
      
Згідно даних відділення екстреної планової консультативної медичної допомоги обласної лікарні станом на 07 год. 00 хв. 07 лютого 2012 року за минулу добу до лікувальних закладів області за допомогою від переохолодження та обмороження звернулося 4 осіб, з них 3 госпіталізовано. В період з 27 січня по 07 лютого 2012 року до лікувальних закладів звернулось 75 осіб, з них госпіталізовано 59. 2 людини загинуло.
 

Останні новини Чернігівщини

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини