Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 22:30:44

"Згуртувати небайдужих до чужого горя"

14.02.2015   13:16Агенцiя

Чернігівська обласна організація Червоного хреста з 26 лютого по 26 березня 2015 року проводить в області місячник по боротьбі з туберкульозом під гаслом «Згуртувати небайдужих до чужого горя».

Мета заходу — активна участь у протидії захворюванню на туберкульоз шляхом поліпшення умов життя, надання адресної матеріальної і натуральної допомоги хворим, формування у суспільстві толерантного ставлення до осіб, хворих на туберкульоз та підвищення рівня поінформованості населення області з питань запобігання захворюванню.

Під час місячника червонохрестівці, волонтери збиратимуть кошти, одяг, взуття, засоби гігієни, постільну білизну, продукти харчування та медикаменти для надання адресної допомоги хворим на туберкульоз та громадянам з групи ризику, особливо з числа людей, які переміщуються з зони проведення АТО.

Окрім того, спільно з протитуберкульозними закладами, зацікавленими громадськими організаціями будуть організовані зустрічі, круглі столи, тематичні лекції, бесіди тощо.

Чернігівська обласна організація Червоного хреста звертається до всіх небайдужих громадян з проханням — підтримати ініціативу проведення місячника по боротьбі з туберкульозом та взяти активну участь у його заходах.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.