Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 13:24:09

Дружина Президента передала теплий одяг та засоби обігріву військовому навчальному центру "Десна"

14.02.2015   13:10

Дружина Президента України Марина Порошенко в рамках гуманітарної ініціативи «З теплом у серці» відвідала один з найбільших військових навчальних центрів, 169-й навчальний центр Сухопутних військ Збройних Сил України, що знаходиться в селищі Десна Козелецького району. Зараз у Центрі проходять навчання тисячі відкликаних з резерву чоловіків.

Начальник Центру генерал-майор Ігор Танцюра ознайомив Марину Порошенко з побутовими умовами мобілізованих військовослужбовців та програмою навчання і підготовки фахівців, яких готує Центр, за спеціальностями: механік-водій гусеничної та автомобільної техніки, командир бойової машини, оператор-навідник бойового озброєння, розвідник, снайпер, майстер з ремонту бойової техніки.

В рамках реалізації гуманітарної ініціативи «З теплом у серці» дружина Президента передала військовослужбовцям Центру 1000 комплектів теплого флісового одягу та печі для обігріву палаток. «Сьогодні ми привезли вантаж, який вже отримав знакову назву «Теплий караван». Він складається не тільки з таких необхідних зараз теплих речей, а найголовніше – з турботи тисяч рук і сердець, які щодня допомагають та моляться за Вас. Ви є прикладом для усього підростаючого покоління, майбутнє якого, як і усієї країни, залежить від кожного з нас», – сказала, звертаючись до військовослужбовців, Дружина Президента. Марина Порошенко побажала всім Господнього благословення та миру.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression