Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 22:42:38

"Стань донором – врятуй життя солдату!"

14.02.2015   13:01

Під такою назвою в Менській цент­ральній райлікарні 11 лютого з ініціативи «Менської сотні» пройшла акція по здачі донорської крові для бійців АТО. В акції взяли участь 39 донорів, здано понад 14 кг крові, повідомляє «Наше слово».

– Ми готувалися до цього заходу, – розповів головний лікар району Петро Хомрач. – У пункті переливання кров збирається в спеціальні пластикові пакети з відповідним консервантом. Раніше пакетами нас забезпечувала обласна станція переливання крові, у цьому ж році довелося закуповувати їх за кошти лікарні, по 102 гривні кожен.

Щоб зменшити чергу, визначили необхідних фахівців. Але за нинішніми вимогами в процесі забору крові від донора її кількість зважується на високоточних електронних вагах. Ваги у нас лише одні, тож це трохи сповільнювало процедуру.

Але загалом акція пройшла нормально, вже наступного дня вся здана кров була відправлена до обласної станції переливання з відповідним листом, де вказано, що вона призначена для бійців АТО.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.