Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 04:37:14

Допомога для бійців і речами, і молитвою

14.02.2015   10:42Агенцiя

З чергової поїздки із зони АТО повернулися волонтери Чернігівської «Самооборони Майдану»: Віталій Курач, Юніс Аскеров, Станіслав Астахов та Центру підтримки батальйону ОУН у м. Чернігові – о. Євген Орда. Цього разу, вони відвідали м. Щастя, де надали допомогу бійцям добровольчого батальйону «Айдар», яким передали допомогу від чернігівської громади так і земляків-полтавчан з-за океану.

Волонтер, священик храму св. Катерини УПЦ КП (м. Чернігів) о. Євген Орда відслужив молебні на блок-посту добровольців та разом з побратимами о.Юрієм та о. Володимиром, обидва священники УПЦ КП, у тимчасовому храмі Архістратига Божого Михаїла, що знаходиться в казармах батальйону.

Варто згадати обох священиків, які не зі слів знають про нелегкий тягар захисників Вітчизни. о. Юрій, колишній спецназівець, виступає і як перемовник, з полону сепаратистів він вже витягнув чимало наших бійців. Отець Володимир, ще весною був бійцем Збройних сил, після важкого поранення та лікування в шпиталі, не залишив зону АТО, а ставши священиком підтримує молитвою бійців.

Волонтерів вразив і громадський подвиг жителів Щастя. Тут розташована Луганська ТЕЦ, яка надає тепло багатьом містам цього краю. Працівники ТЕЦ, що знаходяться під що ризикують потрапити під обстріл як на роботі так і вдома не припиняють працювати. А про те, що обстріли тут бувають частенько говорять фотографії руїн у які перетворилося місто.

Сьогодні, за словами волонтерів, теплого одягу та їжі в українських військових вистачає. Що потрібно нашим солдатам, так це високоточні речі дальноміри та тепловізори. Ще однією їх характеристикою є вартість. Зібрати кошти на них самостійно, дуже важко.

ГО «Самооборона Майдану» та Центр допомоги батальйону ОУН у м. Чернігові збирає речі для добровольчих батальйонів.
Контакти: о. Євген Орда
Допомогу можна передати в Катерининський храм УПЦ КП о. Євген тел. 093 224 95 26 чи у КМЦ «Інтермеццо» (Чернігів, вул. Шевченка, 9) тел. 063 236-18-03

Нині для добровольчого батальйону ОУН (колишній Ніжинський тербат), потрібно:
- розгрузок 20 шт.
- камуфляжів утеплених 40 шт.
- комплектів термобілизни 20 шт.
- кевларових шоломів 20 шт.
- бронежилетів 20 шт.
- тепловізори 2 шт.
- дальномір 1 шт.
- снайперські приціли 4 шт.
- куртки 20 шт.
- берці 40 пар
- м’ясні консерви (5 ящиків)
- електричні батарейки (5 ящиків)

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини