Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 05:55:02

Протягом січня на Чернігівщині Центрами обслуговування платників надано 68 тисяч адміністративних послуг та електронних сервісів

11.02.2015   12:10Агенцiя

У Чернігівській області обслуговування платників здійснює 17 Центрів, в яких надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

Протягом січня найбільше відвідувачів Центрів обслуговування скористались – понад 3 тисячі осіб - звернулись за отриманням картки платника податків. Про це повідомила Інна Чумакова, завідувач сектору організації роботи ЦОП, розгляду звернень та доступу до публічної інформації.

На другому місці за кількістю звернень - послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій, якою скористались 1,4 тисячі осіб.
   
Інші види послуг, за якими звертались платники: реєстрація розрахункових книжок – 0,23 тисячі осіб, надання витягу з реєстру платника єдиного податку – 0,4 тисячі, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 0,24 тисячі, реєстрація книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи-підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність – майже 0,12 тисяч, реєстрації реєстратора розрахункових операцій - 0,16 тисяч, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби  – 0,17 тисяч.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression