Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 листопада, 05:18:10

Микола Звєрєв ознайомився з роботою Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей

11.02.2015   12:06Агенцiя

10 лютого голова обласної ради Микола Звєрєв зустрівся з колективом та вихованцями центру, де нині перебуває 35 дітей віком від 3 до 18 років, що опинилися у складних життєвих обставинах, залишилися без батьківського піклування чи зазнали насильства.

Як розповів директор центру Анатолій Писанка, діти із Чернігова та області перебувають під цілодобовим наглядом медичних працівників, психологів та педагогів. Вихованцям центру надається не лише соціальна, психологічна та медична допомога, а здійснюється також їх психолого-педагогічна корекція і реабілітація. З цією метою педагогічними працівниками закладу застосовуються різні форми індивідуальної та групової роботи з дітьми. Для кожної дитини розробляється індивідуальна програми реабілітації. Проводиться робота з формування у вихованців власної життєвої позиції для подолання асоціальної поведінки.

Микола Звєрєв поцікавився станом фінансування установи та ознайомився з матеріально-технічною базою центру, зокрема оглянув класну кімнату для самопідготовки до школи, медичний блок, кабінет психолога, їдальню, а також актову і тренажерну зали. За словами Анатолія Писанки, працівники очолюваного ним закладу прагнуть, аби діти відчули увагу та домашній затишок, якого їм не вистачало в повсякденному житті.

На завершення зустрічі Микола Звєрєв передав вихованцям центру подарунки від обласної ради з продукцією місцевих виробників, а також від латвійської делегації, яка нещодавно перебувала у Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.