Чернігівські оперативники затримали чоловіка, який підпалив людей
Працівники Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ протягом доби затримали чоловіка, який будучи напідпитку, намагався спалити живцем своїх знайомих.
Як повідомив начальник Чернігівського міського відділу внутрішніх справ Володимир Рапута, до чергової частини надійшло повідомлення, що в одному з приватних помешкань міста невідомий чоловік намагався спалити живцем своїх знайомих.
За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група. На місті злочину міліціонери встановили, що того дня в приватному будинку відбувалося гучне застілля. Троє чоловіків та жінка випивали од самого ранку, а між 43-річним гостем та власником будинку виник конфлікт. Що стало його причиною згодом пояснити вже ніхто не зміг.
Чоловіки почали сваритися, третій їх товариш також вступив у перепалку. Потім сварка начебто стихла, але ображений гість все не міг заспокоїтися. Він пішов додому, у гаражі націдив зі свого автомобіля дві пляшки бензину і повернувся до будинку своїх кривдників.
Зайшовши до кімнати, вилив одну пляшку на чоловіків. Поки ті протирали очі, палій вибіг на вулицю та кинув у вікно іншу пляшку, перед цим її підпаливши.
Всередині спалахнула пожежа, внаслідок чого господар та його товариш отримали опіки різного ступеня тяжкості, жінці вдалося врятуватися. Потерпілих було негайно доставлено до опікового відділення, але допомогти 51-річному господарю медики вже не змогли, чоловік помер через фактично 100-відсоткові опіки тіла.
Міліціонери протягом лічених годин встановили особу палія та затримали його. На час затримання він був настільки п'яний, що не міг до пуття розмовляти та розповісти про причини свого вчинку.
Володимир Рапута розповів, що підозрюваний поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Інформація про злочин внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за п.1, п. 5 ч.2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.