Прокуратура встановила, що замість прибутку на 2,6 млн. грн. державне підприємство отримало борги у 800 тис. грн. по зарплаті
Ніжинською міжрайонною прокуратурою встановлено факт спричинення істотної шкоди державному підприємству «Ніжинський комбінат хлібопродуктів».
Упродовж 2013-2014 років підприємством надавались платні послуги зі зберігання зерна іншим юридичним особам. При цьому оплата за послуги отримувалась у розмірі, меншому за діючі на підприємстві тарифи. У ряді випадків вона була навіть меншою за собівартість послуг, тобто підприємство практично працювало собі у збиток.
Внаслідок цих дій воно втратило понад 2,6 мільйони гривень. Такий розмір збитків визначено аудитною комісією Міністерства аграрної політики та продовольства України, якому підзвітний цей комбінат. У той же час, на підприємстві постійно існувала заборгованість із виплати заробітної плати працівникам, яка з 2013 року зросла від 127 до майже 800 тисяч гривень.
За таких обставин прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.