Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 08:04:16

Чернігівський військовий госпіталь знову прийняв майже півсотні поранених бійців в АТО

10.02.2015   12:45Агенцiя

10 лютого 407-й військовий госпіталь, що базується у Чернігові прийняв на лікування чергових 43 бійці, котрі отримали поранення в зоні АТО на Донбасі.

Як повідомили у медичному закладі, серед військових, що поступили з Харківського госпіталю, в основному, бійці столичного 25-го мотопіхотного батальйону «Київська Русь» та воїни 30-ї окремої механізованої бригади з Житомирщини.  8 чоловік – з Чернігівської області.

 - На стаціонарне лікування до госпіталю доставили бійців з травмами легкої та середньої важкості. Переважно, це осколкові та кульові поранення, контузія, пневмонія та інші захворювання, - зазначили в установі.

Після ретельного обстеження, військові лікарі приступили до надання необхідної кваліфікованої медичної допомоги. Також з ними вже працюють фахові психологи.
Варто додати, що практично всі бійці отримали поранення в ході жорстоких боїв на так званій Дебальцевській дузі.

Керівництво чернігівського військового госпіталю вкотре наголошує, що всі пацієнти забезпечені всім необхідним для повноцінного лікування та швидкого одужання.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини