Працює Консультаційний центр Управління ДСНС у Чернігівській області
Шановні мешканці та гості Чернігівщини. Якщо у Вас виникли питання стосовно цивільного захисту, порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пов’язаних з терористичним актами чи військовими конфліктами, Ви можете отримати відповідну безкоштовну інформацію у Консультаційному центрі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області зручним.

Останній з 10 лютого працюватиме у цілодобовому режимі, де досвідчені фахівці дадуть Вам відповіді на поставлені запитання. Фізичні та юридичні особи незалежно від форми власності та виду діяльності можуть отримати необхідну інформацію у зручний для них спосіб: по телефону, електронною поштою або звернувшись безпосередньо у Консультаційний центр.
До основних завдань Консультаційного центру входять:
- надання кваліфікованої інформаційної допомоги (довідкової, науково-методичної тощо);
- забезпечення населення своєчасною, достовірною та повною інформацією про діяльність Служби порятунку "101";
- забезпечення якості та доступності адміністративних послуг для громадян;
- участь у формуванні громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки;
- надання інформації населенню щодо прав та обов’язків громадян України у сфері цивільного захисту;
- інформаційно-просвітницька робота серед населення щодо запобігання надзвичайним ситуаціям та навчання діям в разі їх загрози або виникнення.
Адреса центру: 14037, м. Чернігів, пр-т Миру, 190-А
Телефон: (0462) 96-86-15 (факс)
WEB-сайт: http://cn.mns.gov.ua
Е-mail: konscentr@i.ua
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.