Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 20:00:14

Чернігівська міськрада надала допомогу військовим у зону АТО на 1,2 млн. грн.

10.02.2015   08:09

Структурні підрозділи Чернігівської міської ради та комунальні підприємства міста минулого року надали допомогу військовим підрозділам у зоні проведення антитерористичної операції на суму 1 млн. 275 тис. грн. Про це повідомив міський голова Олександр Соколов. За його словами, йдеться про загальну суму зібраних речей та перерахованих коштів.

Свій внесок у розбудову військової інфраструктури зробили комунальні підприємства Чернігівської міської ради. Зокрема, було облаштовано артезіанську свердловину до в/ч А1815 та надано допомогу будматеріалами при відновленні аеродрому у Півцях в/ч А3547.

У загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах було зібрано допомогу речами і продуктами харчування на суму понад 260 тис. грн.

Деснянська і Новозаводська районні у місті ради схвалили рішення про звільнення сімей загиблих на 50% від сплати вартості житлово-комунальних послуг (на інші 50% звільняє держава). Також у 2014 році з міського бюджету надано матеріальну допомогу учасникам АТО на суму майже 300 тис. грн. Допомогу отримали понад 550 чернігівців, які брали або беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході України.

Останні новини Чернігівщини

За час війни держава відновила понад 950 медичних об’єктів – Олена Шуляк

За час війни держава відновила понад 950 медичних об’єктів – Олена Шуляк 16:03

Попри виклики воєнного часу, медицина залишається в фокусі уваги всієї команди української влади. Так, за час повномасштабної війни держава відновила сотні медичних об’єктів та закупила для лікарень тисячі одиниць техніки й медичних приладів.

Чернігівська обласна лікарня отримала гуманітарний вантаж від благодійників 14:49

Благодійна організація «Благодійний фонд «Перлина Здоров’я», яка є частиною всесвітньої мережі ADRA Ukraine передала Чернігівській обласній лікарні значний вантаж медичних допоміжних засобів (пластири, бандажі, катетери, голки та бинти) в кількості 380780 одиниць.

Медалі «За оборону Чернігова» вручили родинам загиблих військових 14:44

У Чернігівській міській раді 19 лютого, у День Державного Герба України, відбулося вручення медалей «За оборону Чернігова» (посмертно). Медалі рідним 28 загиблих воїнів вручав заступник міського голови Віктор Геращенко.

В Чернігові оперативник кримінальної поліції «на гарячому» затримав грабіжника 10:48

Поліцейський відділу кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «на гарячому» затримав грабіжника, який відкрито заволодів мобільним телефоном містянки та намагався втекти. Фігуранту оголошено про підозру.

Чернігівські поліцейські затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві своєї матері 10:46

Оперативники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції затримали 32-річного містянина, який підозрюється у жорстокому вбивстві своєї матері. Зловмиснику оголошено про підозру у злочині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини