Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 грудня, 20:14:06

Протягом вихідних Чернігівщина прихистила 12 переселенців зі Сходу, серед яких 5 дітей

09.02.2015   14:12Агенцiя

7-8 лютого рятувальники Новгород-Сіверського та Корюківського районних підрозділів Управління ДСНС у Чернігівській області спільно з керівництвом райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування та соціальних служб надали допомогу 12 громадянам, серед яких 5 дітей, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції.

7 лютого у м. Новгород-Сіверський, а 8 лютого у м. Корюківка рятувальники на вокзалі зустріли та службовим транспортом доставили до сіл Мамекине та Прибинь вимушених переселенців з Донбасу. Для родин організували безкоштовне харчування та поселили у заздалегідь підготовлених житлових будинках.

Крім того, надана допомога продуктами харчування, предметами першої необхідності, а також у вирішенні соціально-побутових питань.

Родини, які вимушено покинули свої домівки, дякували за допомогу й підтримку, а в свою чергу рятувальники запевнили в тому, що посильна допомога надаватиметься і надалі.

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини