Прокуратурою в суді доведено вину військовослужбовця-зрадника, за що він отримав 9 років позбавлення волі
Винесено вирок суду старшому солдату підрозділу Національної гвардії з м. Чернігова, який через один з російських сайтів передав відомості військового характеру представникам спецслужб РФ.
Слідством встановлено і в суді підтверджено, що ним надавались дані, зокрема, про плани оборони військових містечок Національної гвардії України, позивні та радіочастоти, схеми оповіщення та бойові розрахунки військової частини, а також відомості про солдат і офіцерів своєї частини, в тому числі й тих, які перебували в зоні проведення антитерористичної операції.
Дані надавалися на виконання завдання представників спецслужб РФ, до яких військовослужбовець перед тим звернувся з проханням про проходження служби.
Державним обвинуваченням вину підсудного доведено в повному обсязі.
За скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада), колишнього військового засуджено до 9 років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression