Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 11:48:46

Чернігівська обласна лікарня придбає необхідні наркотичні препарати

30.01.2015   08:13Агенцiя

Як повідомляє «Вісник державних закупівель» 20 січня 2015 міжкомунальним лікувально-профілактичним закладом «Чернігівська обласна лікарня» та обласним комунальним підприємством «Буковина-Фарм» було укладено договір про закупівлю в останнього наркотичних препаратів (7 найменувань) на загальну суму 327 605,32 грн.

Про заплановану закупівлю було оголошено на початку грудня 2014 року. На підставі абзацу 2 п.3 ст.21 Закону України №1197-VII "Про здійснення державних закупівель" тендерним комітетом лікарні було обрано скорочену процедуру. Обґрунтування: нагальна потреба в наркотичних препаратах із метою надання своєчасної невідкладної допомоги пацієнтам у ранньому післяопераційному періоді та вкрай тяжким хворим із вираженим больовим синдромом, у тому числі з інфарктом міокарду при ускладнених формах серцевої недостатності.

Розкриття пропозицій конкурсних торгів відбулося 23.12.2014р. Участь у тендері взяло 2 підприємства: обласне комунальне підприємство «Буковина-Фарм» запропонував 327 65, 32 грн., апропозиція комунального підприємства Сумської обласної ради Аптека №178 склала 340 724, 27 грн.

Тож чернігівська обласна лікарня відтепер має бутизабезпечена наркотичними препаратами.

Останні новини Чернігівщини

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани 10:04

Відповідні проєкти рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада. Її чергове засідання провів 20 листопада начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності 09:47

«За Гідність і Свободу» — під такою назвою 20 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка проведено круглий стіл з нагоди Дня Гідності та Свободи і чергової річниці Євромайдану.

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини 09:36

Цьогоріч відзначається ювілейна річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020 09:30

Про проблеми та перспективи бюджетного процесу-2020 говорили 20 листопада в Чернігівській міській раді представники регіонального відділення Асоціації міст України.

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету 09:21

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулися другий і третій етапи конкурсу громадських проєктів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2020 році.