Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 20:25:14

Чернігівська обласна лікарня придбає необхідні наркотичні препарати

30.01.2015   08:13Агенцiя

Як повідомляє «Вісник державних закупівель» 20 січня 2015 міжкомунальним лікувально-профілактичним закладом «Чернігівська обласна лікарня» та обласним комунальним підприємством «Буковина-Фарм» було укладено договір про закупівлю в останнього наркотичних препаратів (7 найменувань) на загальну суму 327 605,32 грн.

Про заплановану закупівлю було оголошено на початку грудня 2014 року. На підставі абзацу 2 п.3 ст.21 Закону України №1197-VII "Про здійснення державних закупівель" тендерним комітетом лікарні було обрано скорочену процедуру. Обґрунтування: нагальна потреба в наркотичних препаратах із метою надання своєчасної невідкладної допомоги пацієнтам у ранньому післяопераційному періоді та вкрай тяжким хворим із вираженим больовим синдромом, у тому числі з інфарктом міокарду при ускладнених формах серцевої недостатності.

Розкриття пропозицій конкурсних торгів відбулося 23.12.2014р. Участь у тендері взяло 2 підприємства: обласне комунальне підприємство «Буковина-Фарм» запропонував 327 65, 32 грн., апропозиція комунального підприємства Сумської обласної ради Аптека №178 склала 340 724, 27 грн.

Тож чернігівська обласна лікарня відтепер має бутизабезпечена наркотичними препаратами.

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.