Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 січня, 15:40:39

Ніжин попрощався із загиблими захисниками

29.01.2015   17:18

Сьогодні Ніжин прощався із загиблими воїнами на сході, Тахіром Башировим та Русланом Ткаченком, повідомляє Mynizhyn.com.

Похоронна церемонії розпочалася о 12 годині у Всіхсвятському соборі, приміщення якого було вщент заповнене людьми, які прийшли попрощатися із загиблими.  Серед присутніх у соборі, були не тільки ніжинці, але й жителі навколишніх населених пунктів. Також були присутні військові побратими загиблих воїнів.

Здається, прийшло попращатися із загиблими пів міста

Після завершення відспівування, похоронна процесія пройшла Гоголівською до пам'ятника Героям Небесної сотні.

На узбіччі Гоголівської, біля Миколаївської церкви та біля пам'ятника Героям Небесної сотні ще до появи процесії зібралася велика кількість небайдужих ніжинців.

Після відспівування  біля памятника Героям Небесної сотні, Тахіра Баширова буде поховано на кладовищі на Гуньках, а Руслана Ткаченка на Мигалівському кладовищі.

Нагадаємо, про смерть Тахіра Баширова стало відомо 25 січня. Він загинув у боях під Авдіївкою Донецької області.  До лав війська Тахіра призвали 28 серпня. У загиблого залишилася сім’я і двоє дітей — син, в цьому році пішов у перший клас у першу школу.

Руслан Ткаченко помер 25 січня неподалік міста Дебальцево Донецької області. Руслан та ще двоє його побратимів підірвалися на міні. Загиблий воїн народився 30 липня 1993 року. Навчався в школі №10. Був мобілізований до війська 3 серпня. Воював на сході країни у складі 128 бригади.

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини