Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 14:24:56

Соколов пообіцяв розглянути пропозиції щодо реконструкції Алеї Героїв у Чернігові. ВІДЕО

27.01.2015   16:19Агенцiя

Чернігівський міський голова Олександр Соколов пообіцяв розглянути пропозиції істориків щодо реконструкції Алеї Героїв у центрі міста.Нагадаємо, що вчора чернігівські історики запропонували або перенести бюсти радянських діячів з Алеї Героїв у Чернігові до історичного музею, або використати їх для створення інших пам’ятників. (http://youtu.be/IQOCv0CNgPc)

За словами Соколова, він не зміг бути присутнім на ініційованому ним обговоренні реконструкції центральної Алеї міста, у зв'язку із тим, що був вчора у Верховній Раді. Давати свої прогнози щодо долі Алеї Героїв очільник міста не поспішає, бо наразі йому не відомі результати обговорення. Але Олександр Соколов пообіцяв, що в найближчий час ознайомиться із пропозиціями істориків. Також він додав, що в разі необхідності буде залучено більш широке коло спеціалістів з історії для отримання найбільш об'єктивного рішення по реконструкції Алеї Героїв.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію 13:36

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію? Протягом січня-жовтня 2019 року на Чернігівщині майже 3 тисячі безробітних громадян скористалися цією можливістю.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини