Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 14:16:48

На Чернігівщині створюють інститут для випробування всіх видів озброєння і військової техніки

27.01.2015   10:09Агенцiя

У першу чергу готуватимуть льотчиків-випробувачів та інструкторів для Сил спецоперацій.

На базі Державного науково-випробувального центру ЗСУ, який дислокується у Чернігові, буде створено інститут з підготовки інженерів-випробувачів та інструкторів для всіх видів озброєння і військової техніки. Про це сказав начальник центру, доктор технічних наук, полковник Володимир Башинський.

"Міністром оборони України і начальником Генерального штабу прийнято рішення про створення інституту на базі нашого центру, документи вже знаходяться на погодженні. Це дозволить нам готувати необхідних спеціалістів і розвивати свій науковий потенціал", - сказав керівник.
За його словами, зараз центрові, перш за все, не вистачає льотчиків- та інженерів-випробувачів. Вчитися на ці спеціальності набиратимуть офіцерів, які закінчили ад'юнктуру, та тих, хто має практичні навички роботи з військовою технікою та озброєнням.

ЧИТАЙТЕ: Міністерство оборони створює реєстр тих, хто ухиляється від мобілізації
Поки що ДНВЦ, додав Башинський, більше спеціалізується на авіаційному напрямку. Та в процесі розвитку й комплектації кадрами створюватиме підрозділи з випробувань усіх видів зброї та військової техніки. Першим із них стане управління з підготовки інструкторів для Сил спецоперацій.

"Уже виділено місце для підготовки інструкторів Сил спецоперацій і є домовленості з їх нинішнім керівництвом", - сказав начальник центру.

Останні новини Чернігівщини

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових 14:04

Відсьогодні, 27 листопада, порядок та безпеку учасників судового процесу в Деснянському районному суді міста Чернігова, одному з найбільших судів Чернігівської області, забезпечуватимуть співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт 11:35

Міст над річкою Білоус, що за Масанами під Черніговом, закритий для проїзду (дорога Т-26-06 Чернігів - Любеч - Славутич, км 10+474). Проводиться аварійний ремонт.