Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:32:25

На Чернігівщині створюють інститут для випробування всіх видів озброєння і військової техніки

27.01.2015   10:09Агенцiя

У першу чергу готуватимуть льотчиків-випробувачів та інструкторів для Сил спецоперацій.

На базі Державного науково-випробувального центру ЗСУ, який дислокується у Чернігові, буде створено інститут з підготовки інженерів-випробувачів та інструкторів для всіх видів озброєння і військової техніки. Про це сказав начальник центру, доктор технічних наук, полковник Володимир Башинський.

"Міністром оборони України і начальником Генерального штабу прийнято рішення про створення інституту на базі нашого центру, документи вже знаходяться на погодженні. Це дозволить нам готувати необхідних спеціалістів і розвивати свій науковий потенціал", - сказав керівник.
За його словами, зараз центрові, перш за все, не вистачає льотчиків- та інженерів-випробувачів. Вчитися на ці спеціальності набиратимуть офіцерів, які закінчили ад'юнктуру, та тих, хто має практичні навички роботи з військовою технікою та озброєнням.

ЧИТАЙТЕ: Міністерство оборони створює реєстр тих, хто ухиляється від мобілізації
Поки що ДНВЦ, додав Башинський, більше спеціалізується на авіаційному напрямку. Та в процесі розвитку й комплектації кадрами створюватиме підрозділи з випробувань усіх видів зброї та військової техніки. Першим із них стане управління з підготовки інструкторів для Сил спецоперацій.

"Уже виділено місце для підготовки інструкторів Сил спецоперацій і є домовленості з їх нинішнім керівництвом", - сказав начальник центру.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.