Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:21:08

Прокурором доведено у суді законність підстав для звільнення з посади корупціонера

27.01.2015   09:49Агенцiя

Київським апеляційним адміністративним судом 22 січня задоволено апеляційну скаргу прокуратури області в судовому спорі про поновлення на посаді голови сільради, засудженого судом за вчинення корупційного кримінального правопорушення.

Так, ухвалою колегії суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Чернігівської області від 11.06.2014 голову однієї із сільрад області визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України. Йому призначено покарання, пов’язане з позбавленням права обіймати керівні посади строком на 1 рік.

На виконання судової ухвали рішенням сільради від 25.07.2014 сільського голову звільнено із займаної посади.

Однак законе рішення органу місцевого самоврядування було оскаржено правопорушником до суду з вимогою про поновлення на посаді голови.

Незважаючи на необґрунтованість доводів позовної заяви, постановою Чернігівського окружного адміністративного суду від 28.10.2014 вказаний позов задоволено.

Прокурором доведено законність рішення органу місцевого самоврядування шляхом вступу у справу на стадії апеляційного оскарження.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.