Міліція "по гарячих слідах" затримала убивцю, який задушив жінку шнуром від праски
Працівники Новгород-Сіверського райвідділу внутрішніх справ УМВС України в Чернігівській області затримали молодика, який спочатку задушив жінку шнуром від праски, а потім покинув тіло в палаючій оселі. До чергової частини Новгород-Сіверського райвідділу внутрішніх справ надійшла інформація про виявлення на місці пожежі приватного будинку тіла жінки.
Працівники державної служби з надзвичайних ситуацій повідомили міліціонерам, що обгоріле тіло власниці помешкання має явні ознаки насильницької смерті. На місце виклику негайно виїхали слідчо-оперативні групи райвідділу та УМВС на чолі з керівництвом обласної міліції.
Як розповів очільник УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін, під час огляду пошкодженої вогнем будівлі правоохоронці виявили труп 42-річної власниці помешкання. Те, що жінка пішла з цього життя не з природних причин, було видно неозброєним оком - обличчя та шия жінки були передавлені шнуром від електропраски таскотчем. В подальшому судмедексперт констатував, що жінка померла від асфіксії, тобто її просто задушили.
Працівники міліції негайно розпочали оперативно-розшукові заходи, відпрацювали коло знайомих загиблої, перевірили піднаглядовий елемент, здійснили обхід прилеглих будинків. Це дало свій результат.
Досить швидко міліціонери встановили коло і осіб, які того фатального дня спілкувалися з жертвою, і перебіг подій. За короткий проміжок часу правоохоронці «по гарячих слідах» затримали 24-річного раніше судимого за зґвалтування 80-річної бабусі молодика. Доказів його причетності до злочину оперативники зібрали більш ніж достатньо.
Подряпане обличчя молодика, свідчення односельців та поспішний від'їзд чолов'яги до сусіднього району переводило знайомого загиблої жінки в ранг підозрюваного.
Під тиском беззаперечних доказів молодик погодився співпрацювати зі слідством і дав правдиві свідчення. За його словами, того вечора він з іншими знайомими пиячили у власниці оселі. Коли ж усі розійшлися по домівках, підозрюваний повернувся «поговорити». Тоді між ним та жінкою і виник конфлікт.
Словесне з'ясування стосунків закінчилося тим, що молодик почав душити жінку шнуром від праски, а на додачу використав ще і скотч як зашморг. Залишивши тіло в оселі, чоловік пішов геть, залишивши труп та недопалки на підлозі, які згодом і спричинили пожежу в будинку.
Очільник УМВС Вадим Філашкін повідомив, що підозрюваного в скоєнні особливо тяжкого злочину затримано згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України і поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від семи до п'ятнадцяти років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.
Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09
Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!
Осінній марафон олімпіадних змагань на Чернігівщині 15:48
Осінь на Чернігівщині традиційно щедра не лише на барви, а й на здобутки юних інтелектуалів. Перші дні листопада 2025 року об’єднали сотні талановитих, допитливих і цілеспрямованих здобувачів освіти області на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, французької мови та інформатики – предметів, які поєднують логіку, креативність, аналітику й натхнення до пізнання.