Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 16:45:04

Вогнеборці ліквідували пожежу, в результаті якої через власну необережність при палінні у ліжку загинув господар

26.01.2015   12:30

25 січня о 14:46 у м. Ніжин до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку по вул. Широкомагерській.

На місце події оперативно прибув пожежно-рятувальний підрозділ.  Вогнеборці о 15:02 локалізували, а о 15:30 остаточно ліквідували загоряння. В ході гасіння врятовано житловий будинок та матеріальні цінності.

Нажаль, в одній з кімнат помешкання рятувальники виявили тіло 65-річного господаря. Ймовірною причиною трагічного випадку послужила згубна звичка чоловіка палити у ліжку.
 
У зв’язку з цим, рятувальники закликають населення бути обережними під час паління. Не кидайте непогашені сірники або недопалки, не паліть у ліжку.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини