Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 25 січня по 08 годину 26 січня 2015 року
Пожежі: зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 на транспорті. Загинула 1 людина.
Описи деяких пожеж:
1. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Широкомагерська О 14 год. 46 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіни, перекриття та майно. Причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 1000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1949 р.н.
2. Пожежа в житловому секторі Бахмацький район, м. Батурин, вул. Кадуна О 17 год. 10 хв. сталася пожежа гаражу. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено елементи кузова легкового автомобіля "ВАЗ-2102", 1983 року випуску. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 15 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 500 000 грн.
Інші повідомлення:
25.01.2015 року об 11 год. 02 хв. в м. Чернігові по вул. Калініна, внаслідок спрацювання вибухового пристрою (попередньо ручної гранати Ф-1), було пошкоджено автомобіль "Mitsubishi Carisma". Власник - гр. М., 1986 р.н., працює журналістом Української правової газети "Дорожній контроль". Загиблих та постраждалих немає. По даному факту проводиться перевірка. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки на місці події залучалося відділення 1 ДПРЧ (1 одиниця техніки, 4 чоловіки особового складу).
Протягом чергової доби роботи по забезпеченню транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області не проводились. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.