Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 13:24:08

Чернігівська міліція розслідує обставини вибуху в машині місцевого жителя

26.01.2015   08:20

До чергової частини Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ надійшло повідомлення про спрацювання невідомого вибухового пристрою, який знаходився в легковому автомобілі. Ніхто з людей не постраждав.

Як тільки правоохоронці отримали інформацію про подію, на місце вибуху негайно виїхали слідчо-оперативні групи Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ та Управління МВС в області на чолі з керівником УМВС. Прибули експерти-вибухотехніки і рятувальники.

Працівники ДАІ перекрили рух транспорту вулицею, де стався вибух, а саме місце події було оточено міліцією аби убезпечити життя і здоров'я громадян на випадок, якщо там ще лишилися вибухонебезпечні предмети.

Правоохоронці в першу чергу поспілкувалися з автовласником, на щастя він не постраждав. А от автівці пощастило менше - у неї вибите скло та посічена осколками обшивка.

Автовласник розповів, що як тільки він відкрив двері свого легковика "Mitsubishi-Carisma", припаркованого біля дому, на асфальт випав якийсь підозрілий предмет. Чоловік ледве встиг відскочити і заховатися за кучугурами снігу, як пролунав вибух.

Оперативники опитали сусідів потерпілого, провели подворові обходи, що дозволило відновити хронологію подій та встановити можливих свідків.

Вилучені осколки гранати вибухотехніки направили на експертизу.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 15 (замах на злочин) та пунктом 5 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Триває досудове розслідування, яке перебуває на контролі керівництва УМВС України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

У Чернігові вшанували Героїв до Дня Гідності та Свободи 12:38

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня у Чернігові провели урочистий захід на знак поваги до патріотизму та мужності співгромадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору під час Помаранчевої революції у 2004-му та революції Гідності у 2013-2014 роках.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51

Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини