Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 20:40:34

Міський голова Олександр Соколов відвідав Центр надання адміністративних послуг

24.01.2015   14:05

22 січня Центр надання адміністративних послуг м. Чернігова з робочим візитом відвідав Чернігівський міський голова Олександр Соколов разом із заступником міського голови-керуючим справами виконкому Станіславом Віхровим.

У ході робочої зустрічі з начальником управління адміністративних послуг міської ради Миколою Овсяником розглянуті основні аспекти роботи Центру з питань надання адміністративних послуг.

За принципом "єдиного вікна" у Центрі громадянам і суб'єктам господарювання надається понад 173-х видів адміністративних послуг. У перспективі цей перелік планується розширити.

За день роботи Центр зазвичай приймає близько 350 заяв для отримання адміністративних послуг. Кількість звернень, що надходять в середньому щомісяця, становить 9318. Впродовж декількох хвилин відвідувач може отримати необхідну адмінпослугу, наприклад: 84,7% заявників обслуговувались впродовж 20 хвилин, 11,6% - до 30 хвилин і 3,7% - понад 30 хвилин.       

Олександр Соколов детально ознайомився з набутим за час роботи Центру позитивним досвідом нових форм надання адміністративних послуг, насамперед, що стосується зручності та доступності послуг, поспілкувався з персоналом та відвідувачами. Міський голова відзначив належне організаційне та кадрове забезпечення закладу.

"Діяльність Центру у нашому місті - це один із кроків для підвищення якості надання адміністративних послуг мешканцям міста, який дозволяє громадянину оперативно отримувати необхідні документи від місцевого самоврядування", - наголосив О. Соколов.  На думку міського голови, "важливо реалізувати також безконтактне надання чиновниками адмінпослуг через електронні системи спілкування для дистанціювання надавача послуг і заявника з метою ліквідації або мінімізації бюрократичних перепон. Робота в напрямку удосконалення та спрощення процедур надання адміністративних послуг буде продовжуватися й далі".

 

Довідка:

Центр надання адміністративних послуг м. Чернігова створений на виконання рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 22.05.2012 №124, розпочав свою роботу 26 вересня 2012 року.

Центр - постійно діючий робочий орган Чернігівської міської ради, має статус регіонального, діє на підставі угоди від 5 квітня 2012 року між Чернігівською обласною державною адміністрацією та Чернігівською міською радою «Про створення доступних та зручних умов для реалізації фізичними та юридичними особами Чернігівської області прав на одержання адміністративних послуг».

Станом на 1.01.2015 учасниками Центру є:
Чернігівська міська рада, її структурні підрозділи та комунальні підприємства;
Чернігівська обласна державна адміністрація, її департаменти, управління та відділи;
територіальні (місцеві) органи центральних органів виконавчої влади;
адміністратори та державні адміністратори управління адміністративних послуг міської ради;
державні реєстратори відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та державні реєстратори відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції у Чернігівській області.

 В приміщенні Центру працюють 8 адміністраторів та 6 державних адміністраторів управління адміністративних послуг міської ради, 8 державних реєстраторів реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, 5 державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно Реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції у Чернігівській області та представники 29 адміністративних органів, які згідно графіку, затвердженого розпорядженням міського голови №63-р від 5.04.2013, надають консультації.

За результатами досліджень Київського міжнародного інституту  соціології у партнерстві з Інститутом економічних досліджень та політичних  консультацій у рейтингу інвестиційної привабливості регіонів Чернігівська область в 2014 році піднялася з 21 на 9 позицію в рейтингу областей України. Такий показник досягнуто за рахунок доступності адміністративних послуг для населення, за якими Чернігівщина посіла 4 місце, піднявшись на 15 позицій. Головним рушійним фактором цього був показник «Адміністративні процедури», за яким  Чернігівщина зайняла в 2014 році 3 місце в Україні.   

Центр увійшов до числа кращих в Україні за створеними умовами для його відвідувачів, практичним впровадженням вимог  діючого законодавства в діяльність і за якістю обслуговування населення. Завдяки цьому, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.09.2014 №868-р «Про реалізацію пілотного проекту у сфері державної  реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Чернігів  включено разом з Вінницею, Дніпропетровськом, Львовом, Харковом, Черкасами та Києвом до реалізації зазначеного пілотного проекту.

Останні новини Чернігівщини

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль 17:48

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про початок третьої хвилі пандемії коронавірусу в Україні, яка може призвести до введення чергового локдауну.

Про публічні фінанси

Про публічні фінанси 17:28

Бюджетні кошти в радах громад - як формуються та витрачаються - перебували в центрі уваги під час друго заняття семінару "Організація роботи територіальної громади", що призначається для старост, депутатів та працівників апарату Михайло Коцюбинської седищної ради.

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин 17:14

Судитимуть учасників злочинних угруповань, у яких вилучили понад 170 кг психотропних та наркотичних речовин.

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

Виявлено 167 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 березня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт 16:59

Про призов на строкову службу, стан здоров’я призовників, допомогу військовим пенсіонерам та територіальну оборону кореспонденту АрміяInform розповів військовий комісар Чернігівського міського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Гончарук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини