Під час пожежі загинув чоловік
23 січня до Служби порятунку «101» у м. Бахмач надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. с.Фастівці Бахмацького району.
За викликом на місце події прибув пожежно-рятувальний підрозділ з районного центру та пожежна команда с Курінь. Об 12:00 вогонь локалізували, а о 13:45 остаточно ліквідували.
Полум'ям знищено підлогу на площі 4 кв.м та домашні речі, пошкоджено стіни та перекриття.
В ході гасіння у щільно задимленому приміщенні рятувальники виявили тіло 88-річного господаря.
В ході розслідування причини трагедії встановлено, що до загоряння призвела жарина, що випала з незачинених топкових дверцят печі на спалимі речи.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.