Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 04:48:11

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

24.01.2015   12:28Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 23 січня по 08 годину 24 січня 2015 року

Пожежі: зареєстровано 8 пожеж, з яких 5 в житловому секторі, 2 на транспорті та 1 інша. Загинуло 2 людини, травмовано 1 людину.

Описи деяких пожеж:

1. Пожежа в житловому секторі Новгород-Сіверський район, с. Лоска 23.01.2015 року о 06 год. 20 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем знищено домашні речі, пошкоджено стіну та підлогу на площі 1 кв.м. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господарки 1972 р.н.

2. Пожежа в житловому секторі м. Щорс, вул. Дзержинського 23.01.2015 року о 06 год. 46 хв. сталася пожежа господарчої будівлі та житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю господарчої будівлі та пошкоджено покрівлю житлового будинку на площі 8 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн. Господар отримав опіки 2 ступеня верхньої лівої кінцівки.

3. Пожежа в житловому секторі Бахмацький район, с. Фастівці Об 11 год. 03 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено підлогу на площі 4 кв.м та майно, пошкоджено стіни та перекриття. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 2 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1926 р.н.

Інші повідомлення:

23.01.2015 року о 13 год. 10 хв. для надання допомоги соціальному працівнику по відкриванню дверей квартири у м. Чернігові по вул. Гетьмана Полуботка залучалося відділення 1 ДПРЧ м. Чернігів (1 одиниця техніки, 4 чоловіки особового складу).

23.01.2015 року о 14 год. 43 хв. у м. Чернігові по вул. Ушинського в автокооперативі №30 стався незначний зсув ґрунту та асфальтного покриття, куди потрапив автомобіль ВАЗ-2121. Для надання допомоги залучалося відділення АРЧ м. Чернігів (1 одиниця техніки, 4 чоловіки особового складу).

23.01.2015 року о 18 год. 42 хв. для надання допомоги працівникам Чернігівського МВ УМВС України в Чернігівській області по відкриванню дверей квартири у м. Чернігові по вул. 50 років СРСР, в якій виявлено тіло господаря 1947 р.н., залучалось відділення 1 ДПРЧ м. Чернігів (1 одиниця техніки, 4 чоловіки особового складу).

23.01.2015 року о 20 год. 05 хв. в м. Чернігові по вул. Незалежності в квартирі внаслідок пошкодження медичного термометра, стався розлив ртуті. Особовим складом відділення РХЗ АРЧ АРЗ СП У ДСНС України у Чернігівській області проведено демеркуризацію приміщення та вилучено ртуть в кількості 2 г.

Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 38 одиниць спеціальної техніки та 46 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини