До "Просвіти" прийняли командира взводу з фронту
Розширене засідання ради чернігівського міського товариства `Просвіта` імені Т.Шевченка задовольнило заяву командира взводу зв`язку чернігівського батальйону, старшого лейтенанта Ігоря Андрійченка про вступ до Всеукраїнського Товариства `Просвіта` імені Т.Шевченка. Ігор зараз воює в Луганській області.
Рада також затвердила план роботи міського товариства на 2015 рік та закликала просвітян до активної роботи задля утвердження українства, проти якого знову підіймають голови і голоси прихильники країни - окупанта.
В її роботі активну участь взяли депутат міської ради Вячеслав Лебідь, заступник голови обласної організації Національної Спілки письменників України Ганна Арсенич - Баран, перший голова краєвого Руху Валерій Сарана.
Провів засідання ради голова міської `Просвіти` Андрій Глухенький.
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.