Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 08:16:28

Відомих чернігівських благодійників привітали з Днем Соборності

22.01.2015   15:09

У День Соборності України в Чернігівській міській раді привітали людей, які прислужили своє життя благородній справі допомоги співвітчизникам.

Секретар міськради Владислав Кухар вручив Почесні грамоти міської ради та виконавчого комітету директору обласного Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» Василю Пасічнику та голові Чернігівської християнської місії «Милосердя та духовне відродження» Петру Бевзу.

Він наголосив, що їхня робота і активна життєва позиція постійно спрямовані на реальну і дієву допомогу тим, хто її найбільше потребує: дітям і дорослим із вадами здоров’я, соціально вразливим верствам населення, медзакладам і установам соціальної сфери. «Я хочу сердечно вам подякувати і привітати з Днем Соборності України. Своєю діяльністю ви наповнюєте це свято справжнім глибоким змістом», - сказав В. Кухар.

Директор Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кузнецова-Молодчая також відзначила тривалу плідну співпрацю з Василем Пасічником і Петром Бевзом щодо соціальної підтримки сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, різнопланової допомоги у вирішенні проблем переселенців, учасників антитерористичної операції і їхніх родин, а також членам сімей загиблих.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 605 нових випадків COVID-19

Виявлено 605 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 4 грудня в області зафіксовано 605 нових випадків COVID-19.

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення 15:11

Круглий стіл на тему "Аналіз проблемних питань ветеранів війни і порядок їх вирішення".

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму "Безпечний заклад освіти" 14:50

У Чернігові рішенням Чернігівської міської ради затверджена Програма «Безпечний заклад освіти» на 2021-2024 роки. Відповідне рішення міськради прийняте 1 грудня на засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства 14:42

Протягом жовтня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 153 порушення Правил рибальства, вилучено 251 кг незаконно добутих водних біоресурсів та понад 4 км сіток.

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський 14:31

Про це повідомляє Північна митниця Держмитслужби на своїй сторінці у Facebook.