Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 18:40:23

Відомих чернігівських благодійників привітали з Днем Соборності

22.01.2015   15:09

У День Соборності України в Чернігівській міській раді привітали людей, які прислужили своє життя благородній справі допомоги співвітчизникам.

Секретар міськради Владислав Кухар вручив Почесні грамоти міської ради та виконавчого комітету директору обласного Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» Василю Пасічнику та голові Чернігівської християнської місії «Милосердя та духовне відродження» Петру Бевзу.

Він наголосив, що їхня робота і активна життєва позиція постійно спрямовані на реальну і дієву допомогу тим, хто її найбільше потребує: дітям і дорослим із вадами здоров’я, соціально вразливим верствам населення, медзакладам і установам соціальної сфери. «Я хочу сердечно вам подякувати і привітати з Днем Соборності України. Своєю діяльністю ви наповнюєте це свято справжнім глибоким змістом», - сказав В. Кухар.

Директор Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кузнецова-Молодчая також відзначила тривалу плідну співпрацю з Василем Пасічником і Петром Бевзом щодо соціальної підтримки сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, різнопланової допомоги у вирішенні проблем переселенців, учасників антитерористичної операції і їхніх родин, а також членам сімей загиблих.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року