Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 17:51:01

Лічильники тепла: точність - передусім

22.01.2015   14:09Агенцiя

Сучасна лабораторія по повірці лічильників тепла почала роботу на державному підприємстві "Чернігівстандартметрологія". Відтепер не потрібно везти прилади обліку до столиці – усі роботи виконуються у нашому місті.

Про це повідомив генеральний директор ДП "Чернігівстандартметрологія" Валентин Бакуменко.
Він пояснив, що розширення сфери діяльності підприємства стало можливим після створення лабораторії, оснащеної сучасною проливною установкою.

"Точнісні метрологічні характеристики цієї установки – найвищі у Чернігівській області. Вона обладнана розходомірами фірми "Siemens" та вагами фірми "Техноваги", що дозволяє поєднувати проливний і ваговий методи контролю", - розповів Валентин Бакуменко.

Лабораторія має можливість повіряти ультразвукові та механічні лічильники тепла з перетворювачами витрати діаметром від 15 до 50 мм.

Досі ультразвукові приладі обліку тепла в Чернігові не повірялися, доводилось везти їх до Києва, що підвищувало вартість і подовжувало час виконання робіт. Тепер же і приватні споживачі-власники квартирних лічильників, і комерційні організації можуть скористатися послугами ДП "Чернігівстандартметрологія". Лабораторія виконує роботи з початку року та запрошує до співпраці.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року