Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 06:55:03

Ніжинських лікарів залишили без заробітньої плати, вона просто зникла

22.01.2015   08:40

У зв’язку зі змінами в бюджеті країни на 2015 рік, працівники Ніжинської центральної міської лікарні залишились без заробітної плати за грудень 2014 року, повідомляє nizhyn.city.

Пов’язано це з тим, що ці гроші виділялись з міського бюджету, а зараз лікарні перевели на субвенції. Проблема полягає в тому, що субвенції розраховані на 2015 рік, та в них не входять кошти, на розрахунок з працівниками лікарні за минулий рік. Тож звідки брати кошти на погашення заборгованості ніхто не знає. Фінансовий відділ міськвиконкому обіцяють погасити заборгованість за рахунок субвенцій, а це призведе до того, що лікарня не зможе в цьому році купити лікарських препаратів чи обладнання на цю суму.

Крім того, до 20 числа лікарня повинна була зробити відрахування до пенсійного фонду, але оскільки кошти не надійшли, вони цього зробити не змогли, а це автоматично призвело до того, що на цю сумму накладено штраф, який також буде сплачуватись з тієї ж самої субвенції. І доки не буде здійснено надходження грошей – цей штраф не може бути погашеним.

Виникає логічне питання – скільки взагалі залишиться коштів із цих субвенцій у міській лікарні на заробітні плати працівникам на 2015 рік та лікарські препарати?

Сьогодні мер міста Анатолій Лінник, здійснив візит до лікарні, та поспілкувався з обуреними медпрацівниками. Деякі питання були досить провокаційного характеру, але відповіді на них були ще цікавішими. Так, наприклад, заробітну плату в мерії отримують 1го числа, тобто одні з перших, якщо не перші, а лікарня отримує заробітну плату 4го числа. Тобто виходить, що за 3 дні гроші закінчились, і ніхто не поспішав вирішувати це питання. Не знайшли кошти й до 14го числа, коли оголосили про субвенції для лікарні. Ось так і потрапила заробітня плата лікарів невідомо куди.

Найбільше обурення у людей викликає те, що в них немає коштів, а їх змушують сплачувати комунальні послуги своєвчасно, незалежно від того, є в них гроші чи немає. Тож, працівники лікарні погрожують мітингами. Сьогодні вони передали міському голові офіційне звернення, з цього приводу. Анатолій Лінник відповів, що підтримає їх, та вийде разом із ними на мітинг, якщо вони правильно сформулють свою позицію.

Також Анатолій Валерійович сподівається, що в найближчому часі будуть депутати Верховної Ради внесуть ряд змін до бюджету, які зможуть виправити схожі ситуації.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 605 нових випадків COVID-19

Виявлено 605 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 4 грудня в області зафіксовано 605 нових випадків COVID-19.

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення 15:11

Круглий стіл на тему "Аналіз проблемних питань ветеранів війни і порядок їх вирішення".

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму "Безпечний заклад освіти" 14:50

У Чернігові рішенням Чернігівської міської ради затверджена Програма «Безпечний заклад освіти» на 2021-2024 роки. Відповідне рішення міськради прийняте 1 грудня на засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства 14:42

Протягом жовтня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 153 порушення Правил рибальства, вилучено 251 кг незаконно добутих водних біоресурсів та понад 4 км сіток.

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський 14:31

Про це повідомляє Північна митниця Держмитслужби на своїй сторінці у Facebook.